Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
21-24.07.2016 Lądek Zdrój
Jak widać mam i smyczke biegacz DFBG!!
21 lipca wybrałyśmy się na Festiwal Biegów Górskich. Niestety dzień wcześniej Meysi dostała cieczki (niby dobrze że teraz a nie wcześniej ;)). Były rozmyślania czy jechać czy ja mam z nią zostać czy cały team nie jedzie. Summa summarum wszyscy pojechali i wszyscy dobrze się bawili mimo cieczkowych przeszkód.




