Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
21-24.07.2016 Lądek Zdrój
Jak widać mam i smyczke biegacz DFBG!!
21 lipca wybrałyśmy się na Festiwal Biegów Górskich. Niestety dzień wcześniej Meysi dostała cieczki (niby dobrze że teraz a nie wcześniej ;)). Były rozmyślania czy jechać czy ja mam z nią zostać czy cały team nie jedzie. Summa summarum wszyscy pojechali i wszyscy dobrze się bawili mimo cieczkowych przeszkód.
Słyszeliście o tym, że suka w pierwszych dniach tego "wyjątkowego" stanu powinna trochę więcej odpoczywać? taaa.... ja też ale na tym się skończyło. W czwartek tuz po przyjeździe poszłyśmy zwiedzać miasto i miasteczko biegowe a już w piątek wyruszyłyśmy obeznać się z początkiem trasy biegów długich i niespodziewanie wyszło ok. 15 km co z połączeniem z dniem wcześniejszym dało padniętego psa. Sobota okazała się dniem czekania który spędziłyśmy na robieniu fotek psa i w duuużej ilości biegaczy. Sucz była dzielna i gdy czekałyśmy za rogiem na nadbiegających biegaczy wypatrując znajomych twarzy dzielnie czekała i obserwowała ich i mnie ;) Było też trochę wariactwa i zachęcania do zabawy:

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz