Seminarium z Patrycją Kowalczyk w Łodzi
![]() |
| Kaja Kramek Photography |
Było to nasze pierwsze seminarium tego typu. Odbyło się w Łodzi w klubie Dynamite Dogs 23-24 kwietnia. Głównym tematem były sztuczki (of course!), frisbee, OBI i FitPaws. Organizacja była świetna, a atmosfera'piknikowa' dodawała swojego uroku i poczucia jak u siebie :D
Z pogody jestem średnio zadowolona - tak jak pierwszego dnia było dobrze to drugiego była masakra. Zimno, buro, deszcz i małe prześwity słońca (a ja i tak jakimś cudem się opaliłam!)
Z pracy Meysi, w sumie też nie jestem zbytnio zadowolona, z jednej strony było to do przewidzenia bo sztuczki niezbyt ją bawią (nadal nad tym pracujemy) ale po cichu liczyłam na to, że wstąpi w nią inne życie. Nie stało się tak, trudno. Dostałam dużo, nowych wskazówek jak nad tym pracować i co poprawić w fri. Dodatkowo, niestety, pod koniec obu dni była spłoszona a jej wzrok mówił, że już tu nie chce być - znów coś nowego i do wypracowania, chyba każdy kto ją zna od prawdziwej strony wie, że to nie jest wycofany pies. Może przemawiało przez nią zmęczenie? Kto wie.
Gdy pracuje się pod okiem Patrycji czuć, że skupia się wyłącznie na jednym teamie. Utwierdziła mnie także w przekonaniu, że z Meysi warto iść w frisbee i dalej robić coś w tym kierunku - fajnie to usłyszeć od kogoś doświadczonego :D
| Maja Rożniakowska |
![]() |
| Kaja Kramek Photography |
Po tym seminarium wiem, że na sztuczkowe wybieramy się na jeden dzień a nie na dwa bo w drugim chęć do pracy kompletnie poległa.
Mimo wszystko wiele się dowiedziałam, wiele podsłuchałam u innych i wyniosłam z placu dużą wiedzę na temat kształtowania i sposobów uczenia poszczególnych sztuczek/elementów.
| Maja Rożniakowska |
Weekend uznaje za udany, spędzony w bardzo fajnym psio-ludzkim towarzystwie. Oprócz zdobytej wiedzy i zmęczenia wstąpiła we mnie nowa chęć do pracy :D
Ps: klatkowanie było cud, miód, malina! Zero wrzasków i pisków :D
Link do fanpage'a Kai i jej zdjęć które są cudowne!
www.facebook.com/kramek.photo
Ps: klatkowanie było cud, miód, malina! Zero wrzasków i pisków :D
Link do fanpage'a Kai i jej zdjęć które są cudowne!
www.facebook.com/kramek.photo





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz