wtorek, 21 czerwca 2016

Dog Games Summer - debiut

Dog Games Summer - debiut <3
Ah... ten krok <3 (Isaac&Kiri)
   Ah te debiuty... Każdy psiarz startujący w jakiejkolwiek dyscyplinie z swoim psem przeżywał kiedyś ten wyjątkowy dzień. Planował, rozmyślał, szykował się od wielu tygodni i w dniu zawodów czuł się pewnie (lub nie) :P 
U nas wyglądało to kompletnie inaczej. Ogólny debiut w frisbee od początku planowałam na Dog Games ze względu na mniejszą widownię (mniejszy stres) ale no właśnie... planowałam na WRZESIEŃ a wyszło jak wyszło i debiut był trzy miesiące wcześniej :P
Kocham ten jej wyskok <3 (Laura Klimek)
Meysi na zawody zgłosiłam tydzień przed a do ostatniej chwili zastanawiałam się czy wystartujemy. Decyzja padła i zarejestrowałam nas, a więc do rzeczy:

Na zawody przyjechałyśmy z 'niewiadomą', bez treningu czy próby. Pies nie widział od 3 dni dysku, nie ćwiczyłyśmy wcześniej łapania na taką odległość a w dodatku ja nauczyłam się jako tako rzucać cztery dni przed :P Mimo wszystko wyszło mega! <3 Wystartowałyśmy w Dog Dartbee.
Na miejsce przyjechałyśmy wcześnie by pies ogarnął kochaną i głupią główkę, poznał miejsce i przyzwyczaił się do sytuacji. Aż do momentu startu w sumie nie czułam stresu, zaczęło się tuż przed wejściem ("nie dam rady, nie dam rady. A może jednak nie?" - tia) więc jak to na mnie przystało kompletnie zepsułam pierwsze wejście, moje rzuty nie mogły być chyba gorsze a w dodatku Meysi postanowiła sobie uciec z placu (ale wróciła! Czyli na +). Po pierwszej rundzie zeszłyśmy (chyba obie) lekko podłamane i niepewne drugiej rundy. Mimo wszystko spięłam doope i myślałam pozytywnie. Było 110% lepiej, sucz dawała z siebie wszystko, próbowała ratować każdy rzut.
Zdobyłyśmy 110pkt! co dało nam dywizje II i 12msc w open <3 *którą także ja zepsułam więc wolę do tego nie wracać* - 8msc w II dywizji.
I znów panna Torpeda <3 (Isaac&Kiri)

Wiemy czego spodziewać się na następnych zawodach, nad czym musimy popracować i kto wie: może w wrześniu oprócz Dog Dartbee na nasze konto debiutów wpadnie także Time Trail? :D 
II runda <3 


Niedzielę spędziłyśmy na Top Speed Dog ale na razie nie będę się rozpisywać. Najpierw zastanowię się czy jest sens :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz