Seminarium z Patrycją Kowalczyk w Łodzi
![]() |
| Kaja Kramek Photography |
Było to nasze pierwsze seminarium tego typu. Odbyło się w Łodzi w klubie Dynamite Dogs 23-24 kwietnia. Głównym tematem były sztuczki (of course!), frisbee, OBI i FitPaws. Organizacja była świetna, a atmosfera'piknikowa' dodawała swojego uroku i poczucia jak u siebie :D


